Izolacja elektryczna w płynie preparat wypierający wilgoć Nano Electric 150
Izolacja elektryczna w płynie 150ml - Do czułej elektroniki
Preparat do zabezpieczania styków elektrycznych przed wilgocią. Dzięki niemu układy będą pracować pod wodą lub na deszczu. Przydatny również przy regeneracji elementów uszkodzonych pod wpływem wilgoci. Wydłuża czas eksploatacji urządzeń elektrycznych oraz zapewnia im lepsze przewodnictwo prądu. Pojemność opakowania wynosi 150 ml.
Cechy produktu:
- Skutecznie zapobiega przed zwarciem i upływem prądu
- W 100% wypiera wilgoć
- Wielokrotnie przedłuża okres eksploatacji elektryki i elektroniki
- Stosowany do sprzętu do 1000V
- Chroni przed utlenianiem i korozją
- Sprzyja oczyszczaniu zaśniedziałych styków
- Przedłuża okres eksploatacji elektryki i elektroniki
Środek nie traci swoich właściwości nawet przy temperaturze od -80°C do +140°C.Zużycie: 1 opakowanie ok. 2m2.Ochrona jest gwarantowana na minimum 1 rok pod warunkiem przestrzegania zaleceń producenta.
Uniwersalny lakier izolacyjny w sprayu
Spray Nanoprotech to nowoczesna izolacja elektryczna w płynie (150 ml), którą można wykorzystywać jako specjalistyczny lakier przeznaczony do ochrony przewodzących części urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Zastosowanie sprayu jest szczególnie pożądane wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z narażeniem elektroniki na zwiększoną wilgoć i zapylenie – warstwa zanieczyszczeń w połączeniu z wilgocią powoduje bowiem bardzo szybką korozję elementów, zwiększa poziom prądów upływu oraz osłabia wytrzymałość na przebicie.
Opis
- Stan
- Nowy
- Marka
- Nanoprotech
- Kod producenta
- 8595616501482
- EAN
- 8595616501482
- Nazwa
- Olej NANOPROTECH Electronics spray 150ml
Specyficzne kody
- EAN13
- 8595616501482